OVERVIEW

This website fundacja-kleszczow.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have audited seven pages within the website fundacja-kleszczow.pl and found forty-four websites associating themselves with fundacja-kleszczow.pl. There are one public network platforms owned by this website.

FUNDACJA-KLESZCZOW.PL RANKINGS

This website fundacja-kleszczow.pl is seeing diverging amounts of traffic all over the year.
Traffic for fundacja-kleszczow.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-kleszczow.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-kleszczow.pl

Pączkujemy! Wyślij Pączka do Afryki!

W Tłusty Czwartek pączkujemy! Zamiast samemu zajadać się pączkami, możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Jak można to zrobić? Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji. Zostaną one przekazane na projekty realizowane w RŚA i Czadzie. Za tę kwotę wysłaliśmy do Afryki 5,5 ton żywności! .

Portal informacyjny dla mieszkańców gminy Kleszczów -

PL - Portal informacyjny dla mieszkańców gminy Kleszczów. Informacja na temat przyjęć lekarza pediatry M. Informacja na temat przyjęć lekarza pediatry w miesiącu sierpniu.

LKS OMEGA Kleszczów - Start

Poniedziałek, 17, sierpień 2015. I liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2. II liga Wojewódzka Trampkarzy C2. Piotrkowska Liga Juniorów A1,A2. Junior Starszy - strona nieoficjalna. Od wygranej rozpoczęli rozgrywki IV ligi łódzkiej nasi zawodnicy. Sylwia z wizytą u ministra Korola. Minister Sportu i Turystyki Adam Korol spotkał się z medalistami zakończonych w. Jest trzecie miejsce w Słubicach! Młodzi piłkarze Omegi Kleszczów zajęli ostatecznie trzecie miejsce w 31.

LKS OMEGA Kleszczów

Zimowe Mistrzostwa Województwa w pływaniu. Liga wojewódzka kadetek w piłce siatkowej.

WHAT DOES FUNDACJA-KLESZCZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-kleszczow.pl Mobile Screenshot of fundacja-kleszczow.pl Tablet Screenshot of fundacja-kleszczow.pl

FUNDACJA-KLESZCZOW.PL HOST

I diagnosed that a single page on fundacja-kleszczow.pl took six hundred and ninety-two milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
188.128.199.57

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

CONTENT

This website has the following on the homepage, "Niższe niż w innych gminach Polski ceny mediów, energii elektrycznej, wody." Our analyzers analyzed that the web page also said " Ciągła inwestycja w edukację, nowoczesne kierunki nauczania." The Website also stated " Pomoc publiczna i finansowa, zwolnienia z podatków. W połowie drogi między Warszawą a Katowicami. Dostęp do dobrego systemu dróg dojazdowych, 15 km do drogi krajowej nr 1, 25 km do drogi krajowej nr 8. 1h - do lotniska w Łodzi. 5h - do lotniska w Katowicach. 97-410 Kleszczów, ulica Sportowa 3. 48 44 731 31 33."

OTHER WEB SITES

Strona główna

Pomoc Fundacji - pomoc dzieciom. OPP - Organizacja Pożytku Publicznego. Informujemy, iż w 2018 roku nasza Fundacja niestety nie będzie organizować wyjazdów kolonijnych. Istnieje jednak możliwość bezpośredniego skorzystania z oferty kolonijnej ośrodków, z którymi Fundacja współpracowała do tej pory.

Fundacja KUBUŚ - 1 procent - Pity 2017Pity 2018

Bądź widoczny na drodze z Fundacją Kubuś. Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. Jeśli potrzebujesz pomocy, prosimy abyś w pierwszej kolejności zapoznał się z ogólnymi zasadami pomocy. Następnie prosimy skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Jednocześnie prosimy o możliwie szczegółowy opis swojej prośby i sytuacji.

Fundacja Leonardo Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska. Warsztat Terapii Zajęciowej w Skale. Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska.

Fundacja Nasze Dzieci, Przedszkole ArcelorMittal Poland